noty

Дорогі друзі! Представляємо вашій увазі три збірки, які видали викладачі Київської дитячої музичної школи № 13 імені Михайла Глинки

Олександра Салій. «Пісні рідного краю». Збірка хорових творів для дітей та юнацтва (Присвячується світлій пам’яті Салій Олександри Євгеніївни). Укладач Сергій Вовк

До збірки увійшли авторські твори Олександри Салій, обробки народних пісень та аранжування творів вітчизняних і зарубіжних композиторів. Репертуар, різний за тематикою, відповідає виконавським можливостям дітей, сприяє їхньому музичному розвитку та вихованню.

Збірка буде корисною у роботі викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів і керівників дитячих хорів.

Олександр Литовченко. «Щоб людям посміхалися зірки». Пісні для дітей та юнацтва

Збірка містить пісні для дітей молодшого, середнього та старшого віку, в яких автор розкриває світ сучасної дитини. До нотного видання додається аудіодиск, який містить мінусові фонограми та запис пісень у виконанні учнів ДМШ № 13 імені Михайла Глинки, а також методичні рекомендації до кожної пісні, які підготувала старший викладач кафедри теорії і методики освіти, хорового співу й диригування Інституту мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені Михайла Драгоманова Лариса Чинчева.

Еліна Бабич (Бурковська). «Фортепіанні замальовки для малечі, юнацтва та дорослих»

Збірник другий, доповнений та удосконалений, у якому є знайомі, а також нові п’єси-замальовки і пісні на власні вірші Еліни Бабич.

Видання складається з трьох розділів: для наймолодших виконавців, юнацтва та ліричний блок для дорослих.

Поетичні замальовки композитора-аматора відкриють для вас світ, у якому живе Любов, а можливо надихнуть і на власну творчість.

Матеріал надано Сергієм Вовком