otorvald-bisaydy

Півроку тому гурт O. Torvald пройшов, мабуть, найскладніше випробування у кар’єрі мідними трубами

Лічені тижні – й медійна хвиля, якою несло гурт, могла розбитися об скелястий берег пересичення, а разом із ним і байдужості слухачів. O. Torvald зробили різкий крок назад. Переїхали на нову базу для репетицій, змінили обстановку і повністю відімкнулися від зовнішнього світу.

«Цієї божевільної весни ми мріяли про одне повернутися в студію і працювати над новою музикою», зізнається Женя Галич. «Наш новий реліз це вже не ЕР, але ще не альбом. Бісайди. Збірник синглів, дуже різних за настроєм і звучанням. Об’єднує їх лише творча свобода. Ми дійсно скучили за музикою! Занурилися у процес із головою і просто грали, грали щодня й щоночі. Я радію з того, що цей реліз ми зробили повністю самі. Костя Пуга наш концертний звукорежисер дебютував у ролі саунд-продюсера. Більшу частину пісень ми писали наживо. У них є найважливіше для мене відчуття того, що, ми все ще звучимо як єдине ціле».

До релізу увійшли п’ять абсолютно нових пісень і три бонус-треки: кавер на «L.V.» гурту Скрябін, уже відомий шанувальникам гурту дует із Бумбокс «Вечiр в Рiо» і ремікс від Nick Nicker.

Слова до більшості нових пісень написав Женя Галич. Крізь весь реліз лейтмотивом проходить сюжет про пережите розставання. Від люті й болю до прийняття і прощення. Однойменна «Бісайди» авторства Івана Балацького ставить крапку в цій історії і водночас відкриває аудиторії абсолютно інших O. Torvald: тиха вкрадлива балада таким гурт почуєш не часто.

Самі учасники визнають, що новий реліз найеклектичніший у дискографії гурту. Модний пост-блюз «Марiя», надривна «У подушках» із вкрапленнями електроніки й хором, меланхолійний гранж «Не я» і розмашистий інді «Лiхтарi» з патентованим саундом від The ​​Maneken (здається, уперше в контексті рок-музики).

Із виходом релізу O. Torvald не вигадують себе заново, але позначають для багатьох несподіваний вектор вільний пошук форм, образів і звуків. Уже в листопаді гурт представить пісні з міні-альбому «Бісайди» на концертах у рамках українського туру, а 2 грудня на великому сольному концерті в Stereo Plaza.

Чи підтвердять O. Torvald реноме одного з найкращих живих гуртів країни? Дізнаємося зовсім скоро!

Cлухати на Soundcloud: https://soundcloud.com/bestmusic_ua/sets/otorvald-bisaydi

За матеріалами прес-релізу