telnyuk-chernihiv

У рік 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка славнозвісний музичний проєкт «ТЕЛЬНЮК: Сестри» презентує в різних містах України програму «Наш Шевченко»

Робота над створенням програми тривала кілька років, проходячи перевірку на «міцність» перед різними аудиторіями. «Проєкт “Наш Шевченко” – не данина моді, – кажуть народні артистки України Галя та Леся Тельнюк. – Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка. Це не спроба представників субкультури створити ще один монумент класикові, а показати його ліричним, але не тужливим, пророчим, але не страшним».

17 березня «Нашого Шевченка» побачила чернігівська публіка. Концерт, організований ГО «Північна Культурна Столиця» в рамках проєкту «Академія української музики», відбувся в обласному філармонійному центрі. Поєднання музики і неймовірного співу з величчю гармонії віршів Великого Кобзаря викликали неповторні емоції у численних слухачів.

Участь у концертній програмі «Наш Шевченко» взяли симфонічний оркестр і хор Чернігівського музичного коледжу, Академічний камерний хор імені Дмитра Бортнянського (художній керівник – Ігор Найдьон). Диригував заслужений артист України Олександр Шевчук, а головним хормейстером була народна артистка України Марина Гончаренко.

Традиційно вхідний квиток на концерт був прямим донатом на Збройні Сили України.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм