Sed-Contra-FB-1

3 листопада композитор і піаніст Річард Кемерон-Вульф (США) спільно з музикантами столичного колективу сучасної музики Sed Contra Ensemble представлять концерт-лекцію «Нові напрями американської музики». Захід пройде в рамках проекту MK Classics (куратор – Тетяна Калініченко).

Слухачі зможуть познайомитися з творчістю сучасних американських авторів, дізнатись про окремі аспекти розвитку тамтешніх композиторських течій межі ХХ–ХХІ століть. Стилістична багатогранність новітньої американської музики буде представлена окремими творами Емі Вільямс, Едварда Джейкобса, Річарда Кемерон-Вульфа, Джоді Рокмейкер, Х’юберта Хау, Брайана Шобера.

Інформація про лектора:

Річард Кемерон-Вульф народився у Клівленді (Огайо, США). Музичну освіту здобув в Oberlin College та Університеті Індіани. Серед його викладачів – Джозеф Батіста і Менахем Преслер (фортепіано); Бернард Хейен, Яніс Ксенакіс, Джон Ітон, Хуан Оррего-Салас (композиція).

З 1978-го упродовж 23-х років викладав у коледжі при державному університеті Нью-Йорка теорію та історію музики, композицію, музичну літературу для хореографів. У Нью-Йорку Річард Кемерон-Вульф створив музику для кількох великих балетних колективів сучасного танцю, зокрема для трупи Хосе Лимона.

У 2002 році Річард Кемерон-Вульф завершив викладацьку кар’єру; відтоді займається виконавською і композиторською діяльністю. Брав участь у численних музичних фестивалях.

Цьогоріч, окрім концерту-лекції у Майстер Класі, композитор проведе у Києві п’ятиденний практичний семінар для хореографів і танцівників «Глибинне чуття».

Вартість квитків – 150 грн., студенти та пенсіонери – 100 грн.
Реєстрація на концерт за телефоном 044 594 10 63.
Початок імпрези о 19:30.

За інформацією прес-анонсу