Skoryk Competition 2016

59
Share Button

З 14 по 20 лютого 2016 року у Києві відбудеться Перший всеукраїнський відкритий молодіжний конкурс фортепіанної музики Мирослава Скорика. Прийом заявок триває до 20 січня 2016 року

Метою Skoryk Competition 2016 є сприяння творчому та духовному зростанню обдарованих юних музикантів, створення умов для реалізації їх творчого потенціалу і професійної підготовки за сучасними світовими стандартами. Переможці конкурсу отримають можливість участі у майстер-класах відомих музикантів, а також виступати на концертних майданчиках України, в тому числі у супроводі оркестру під орудою Мирослава Скорика.

Засновник конкурсу – «Благодійний фонд Анни Томасишин», який реалізував низку успішних мистецьких проектів, у тому числі проведення фестивалю «CON AMORE». Співорганізатори конкурсу – Національна музична академія України ім.П.І.Чайковського та Національна спілка композиторів України. Конкурс проводиться під патронатом Марини Порошенко та за сприяння Міністерства культури України.

Взяти участь у конкурсі можуть піаністи віком від 13 до 17 років (1 категорія), 18-23 років (2 категорія). Вступний внесок для участі в конкурсі складає 1000 гривень та має бути внесений до 20 січня 2016 року включно. Преміальний фонд розподілено таким чином: І премія – 3000 у.о., ІІ – 1500 у.о., ІІІ – 1000 у.о.

Змагання відбуватиметься у два тури. Перший тур – сольні виступи, до другого туру допускатимуться по чотири конкурсанти, відібрані у кожній віковій категорії.

До складу журі увійшли авторитетні піаністи та музичні діячі з України та з-за кордону. Це – сам маестро Мирослав Скорик, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка, Лілі Дорфман – відома піаністка, педагог, співзасновник ISAM (International Sommer Academy of Music), професор НМАУ ім.П.І.Чайковського, заслужений артист України Юрій Кот, музикознавець, музичний критик, журналіст, громадський діяч Леся Олійник, відомий піаніст Дмитро Суховієнко, доцент НМАУ ім.П.І.Чайковського Борис Федоров.

Програмні вимоги, нотний матеріал та детальніші умови участі в конкурсі – на www.skoryk-competition.com

Share Button