bozhyk_dont stop

В основу відео закладено ідею: що б не сталося в житті, не зупиняйся, не опускай руки і зможеш досягнути успіху. Головний герой кліпу – спортсмен, параолімпійський чемпіон Андрій Демчук

За сюжетом фехтувальник спарингує в залі. Йому не все вдається, він втрачає ініціативу і програє тренувальний поєдинок. Незадоволений собою, він заходить у роздягальню, знервовано скидає маску, б’є рапірою по шафці.

Згодом спортсмен втрачає ногу. Наступають важкі будні після операції. Але він не здається, продовжує тренуватися, спарингує на візку з іншим спортсменом. Невдовзі йому виготовляють протез, він заново вчиться ходити. «У підсумку, герой продовжує тренуватися з більшим завзяттям і стає переможцем», – йдеться в описі до відео.

Композиція «Don’t Stop» увійшла до альбому «The First» Олександра Божика, у якому, крім каверів на світові хіти, є багато власної музики скрипаля.

Режисер кліпу – Богдан Ільчишин, композитор – Олександр Божик, саунд-продюсер – Олег Мишловський, оператор – Кирило Дудка, сценарист – Андрій Дрозда, лінійний продюсер – Віктор Жирков, гафер – Роман Шишак, освітлювачі – Адрій Воронов і Жора Суханов, фокуспулер – Ярослав Демчук, візажист – Іванна Мамчук. У головній ролі – Андрій Демчук, чемпіон Параолімпійських ігор.

Довідково: Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоумен. Майстер поєднувати неперевершене виконання і видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок-, поп-, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія шукає таланти», «Італія має талант». Після феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=qlTmd4zdYWU

Матеріал надала Ольга МАКСИМ’ЯК