lviv-organnyi-zal

Червень у Львівському органному залі стане місяцем Його музичної величності органа

5 червня львівський орган святкує 85-річний ювілей. Саме тому весь місяць буде присвячено цьому інструментові. Із 20 червневих концертів 10 – органні. Також на шанувальників класичної музики чекають ніжні звуки валторн, альта, фортепіано та флейти.

Літо увірветься до міста з неповторними звуками арфи, клавесина, флейти й блок-флекти від колективу з Австрії «AIRBORNE EXTENDED». Уже 2 червня цей піднесений настрій підхопить знаменита хорова капела «Трембіта», яка виконає духовні твори у пам’ять про патріарха Любомира Гузара.

Орест Смовж

6 червня слухачі зможуть насолодитися незвичним поєднанням валторни та органа. 9-го на поціновувачів музики чекатиме подарунок від львівського скрипаля, котрий навчається у США, Ореста Смовжа. Разом із Ukrainian Festival Orchestra та альтистом Сергієм Гаврилюком під керівництвом дириґента Івана Остаповича він зіграє концерт під назвою «Бузоні. Ліст. Волтон».

14 червня звучатиме класика флейтового репертуару від Романа Ієвського. 17-го традиційний органний ланч поєднає голос баритона Владислава Тлуща та супровід Надії Величко. Музика з далекої Півночі лунатиме в Органному залі увечері 17 червня, – до Львова завітають хор та оркестр шведського університету Мальме.

21 червня на сцені Органного залу звучатимуть альт і фортепіано. 23-го відбудеться грандіозне повернення скрипальки зі світовим ім’ям Мідорі Ґото, яка разом з Ukrainian Festival Orchestra зіграє скрипковий концерт Роберта Шумана.

Знамениті «Пори року» Антоніо Вівальді цього місяця збиратимуть овації 24 червня. А 28-го слухачів хвилюватиме неперевершена музика Альфреда Шнітке.

Червень буде багатим на концерти солісток Органного залу Надії Величко та Олени Мацелюх. Їх буде аж 10: 3, 6, 8, 16 та 22 червня – сольні концерти органістки Надії Величко. У її виконанні прозвучать містичні органні твори, підбірка шедеврів органної музики та концерт чакон і пасакалій. 7, 10, 15, 24 та 29-го на органі гратиме Олена Мацелюх. Вона ж подарує слухачам органні токати, твори Йоганна Себастьяна Баха Веймарського періоду та концерт-присвяту великому майстрові органа Арістіду Каває-Колю.

Запрошуємо на по-справжньому теплий музичний червень до Львівського органного залу!

За матеріалами прес-релізу