У Києві звучатимуть твори Хартмана і Ріма

55
Share Button

Однією з найцікавіших імпрез по завершенні міжнародного фестивалю «Музичні прем’єри сезону» 2015 року, своєрідною і яскравою постлюдією форуму стане концерт-акція Національного ансамблю солістів «Київська камерата» під орудою двох диригентів – Валерія Матюхіна і Андреаса Херма Баумгартнера (Німеччина)

Це – результат співпраці «Камерати» з Гете-Інститутом за підтримки Товариства Карла Амадеуса Хартмана (Мюнхен). Концерт презентує слухачам музику німецьких класиків XX століття, композиторів зі світовою популярністю – Карла Амадеуса Хартмана (2.08.1905, Мюнхен – 5.12.1963, там само) і Вольфганга Ріма.

У концерті виконуватимуться відомі опуси двох класиків – Симфонія № 4 і «Concerto funebre» для скрипки з оркестром (солістка – Катерина Суглобіна, Німеччина-Україна) Карла Амадеуса Хартмана й «Nature morte –Still alive» Вольфганга Ріма.

Імпреза пройде у великому залі Будинку вчених НАН України 4 червня о 19 годині. А перед концертом, о 18 годині, у зеленій вітальні Будинку вчених відбудеться зустріч із відомим німецьким диригентом Андреасом Баумгартнером, на якій він розповість про постать Карла Амадеуса Хартмана у лекції-бесіді з тематичною назвою «Звуки світу!? Інтродукція до космосу Карла Амадеуса Хартмана».

До речі, диригент Андреас Херм Баумгартнер вважається одним із найвидатніших тлумачів творчості Карла Амадеуса Хартмана. У 2010 році він став художнім керівником Товариства Карла Aмадеуса Хартмана у Мюнхені.

За матеріалами прес-релізу

На фото – Андреас Херм Баумгартнер

Share Button