ummagma

Український дует Ummagma з двома міні-альбомами потрапив до рейтингу найкращих релізів 2016 року, який опублікував авторитетний американський онлайн-журнал Stereo Embers Magazine

Оглядач видання Метто Слоано високо оцінив міні-альбоми «Frequency» та «Winter Tale» і загалом творчість колективу з Тернопільщини.

«Ummagma яскраво вирізняється з-поміж українських колег по сцені. Їхня музика глибока, освіжаюча, як правило, завжди позитивна. Якби можна було музику Ummagma бачити й відчувати, – вона була б мерехтливою і пульсуючою. Це змушує мене задатися питанням: які ще приховані перлини може запропонувати нам Україна?» – написав Метто у статті Top Dreampop Releases Of 2016.

До слова, релізи «Frequency» і «Winter Tale» посіли у рейтингу четверте місце. Цікаво, що «Winter Tale» українські митці записали разом із легендарним британським електронним гуртом A.R.Kane.

Додамо, що учасники Ummagma – Олександр Кретов і його дружина Шона МакЛарнон – більшу частину творчого доробку записали у власній студії у місті Кременці Тернопільської області.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року інший британський журнал Louder Than War назвав найкращі українські альбоми. До топ-10 потрапили, зокрема, Ummagma, Океан Ельзи, Один в Каное, ONUKA та інші. Пізніше ще одне авторитетне видання – Overblown Magazine – також опублікувало рейтинг найкращих музичних релізів гуртів із країн колишнього СРСР, до якого потрапили одразу чотири українські команди: Zapaska, ONUKA, Ummagma та Океан Ельзи.

Ummagma – електронний гурт, що творить у жанрах інді- та дрім-поп. До його складу входять українець Олександр Кретов і канадійка Шона МакЛарнон. Після першої зустрічі в Москві вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці. Нині обидва учасники дуету мешкають у Канаді.

За матеріалами прес-релізу