Вікторія Польова. «Простоспів» у Соборі Святої Софії

160
Share Button

З ініціативи організатора міжнародних мистецьких проектів S.T. ART Foundation та за підтримки Національного заповідника «Софія Київська» 5 червня о 19 годині у Соборі Святої Софії відбудеться концерт хорового акапельного твору «Простоспів» української композиторки, лауреата цьогорічної Національної премії імені Тараса Шевченка Вікторії Польової

Це – перший концерт із циклу, що буде презентовано публіці впродовж року. Він являтиме собою ретроспективу хорових, камерних і симфонічних творів різних років. Благодійний концерт «Простоспів» – вдячна відповідь композиторки за нагороду та честь бути обраною народом України, за любов до її творчості.

Виконавці – камерний хор «Ave» під творчим та ідейним керівництвом Оксани Нікітюк – диригента, солістки, ансамблевої виконавиці.

«Наш колектив – альтернатива класичному хору. У нас кожен співак – індивідуальність, він відкритий до пошуків нових вокальних технік і методів звукоутворення. Творчий склад – професійні диригенти-хормейстери й вокалісти, випускники Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, лауреати міжнародних конкурсів. Це – універсальна вокально-хорова сфера, здатна вмістити всі можливі форми хорового співу: жіночий, чоловічий, мішаний, вокальні ансамблі, хори», – Оксана Нікітюк.

Кошти від продажу квитків буде передано на благодійність.

За докладною інформацією звертайся: (067) 948-33-33, start.art.foundation@gmail.com. прес-служба S.T. ART Foundation (https://startartfoundation.com)

За інформацією прес-релізу

Share Button