Вслухаючись у місто

49
Share Button

21 січня о 19:00 в Малій галереї Мистецького Арсеналу в рамках виставки Жанни Кадирової «ТВОЄ/МОЄ», відбудеться перший з шести концертів київських музикантів експериментальної сцени «Вслухаючись у місто»

Ідеї післявоєнного музичного авангарду минулого століття (а саме започаткований у 1948 році напрямок конкретної музики) живуть, стимулюючись новітніми технологіями. Натхненні досвідом створення звукових ландшафтів та філдрекордінга спільноти Sonic Terrain http://sonic-terrain.com/
і практикою проекту World Listening Day http://www.worldlisteningproject.org/, учасники київського проекту відкривають серію івентів «слухання» різноманітних джерел звуку.

Шість локацій – шість учасників – шість аудіозамальовок Києва: Ботанічні сади, Голосієво, Поділ та фунікулер, центр, курсуючий між локаціями міський транспорт, магічне павутиння електромереж; місто статичне і місто в русі, простір тихого слухання та багатошаровість нанизаних одна на одну звукових автострад.

Усі звуки, зібрані музикантами для скетчів, у процесі дослідження та підготовки могли піддаватись змінам та персональній інтерпретації. Проте, навіть вирвані із контексту, оброблені та поєднані у колажі чи залишені автентичними, без обробки, – усі вони генеруються єдиним джерелом: містом.

Передбачено два відділи з антрактом:

1. AlexLowell/ThirdWorldRadio/MaximWerner

2. DanVoronov/Berrge/NeitherFamousNorRich

За участі VJ Slao_0

Концерт відбудеться за підтримки SonicTerrain
Вхід вільний

Share Button