okudzhava-obr

20 травня історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль збере друзів і поціновувачів музики й поезії на унікальний вечір-концерт, присвячений одному з найяскравіших представників жанру авторської пісні, поетові, композитору, прозаїку, сценаристу Булату Окуджаві

Цьогоріч 9 травня бардівська спільнота відзначатиме 93-тю річницю від дня народження, а у червні – 20-ті роковини смерті «повелителя почуттів». Булат Окуджава співав про цінності вічні, істинні, по-справжньому важливі для людини: «Виноградную косточку в теплую землю зарою…» Хто з нас не сумував під ці пронизливі слова, не роздумував над сенсом буття. За свої 73 роки він написав понад півтори сотні чудових пісень про любов і надію, безглуздя воєн, віру в тріумф здорового глузду й мудрості.

Не одне покоління людей у всьому світі розуміють, люблять і співають пісні Булата Окуджави. Цього вечора до концертної зали Замку Радомисль на так звану «зустріч біля каміна» завітають такі знані барди, як Ольга Богомолець та Ігор Жук, Ірина Коротич і Наталя Хоменко, Андрій Длігач, Тимур Бобровський і Володимир Семенов, поети Марія Старожицька та Юрій Гусєв, письменниця Ірен Роздобудько. Усі вони дуже різні, але володіють потужною позитивною енергетикою, яку так любив великий бард. Цікаво, що сам Булат Окуджава, не вважав свої творіння власне піснями. Для нього вони були співаною поезією.

Такі концерти без мішури і спецефектів уже стали традиційними для Радомишля. Тут у концертній залі замку – лише найважливіше: щирі емоції, ніжне звучання гітари, прекрасна поезія, приємне спілкування і хороші люди.

За матеріалами прес-релізу