i-Reflections-Lab1.

В останню неділю вересня в Інституті проблем сучасного мистецтва відбудеться відкритий показ робіт учасників Лабораторії перформативних медіатехнологій «I-Reflections Lab: особистість у медіапросторі»

Виставка – фінальний етап проекту відомої європейської перформерки, хореографа-постановника Берлінского мультимедійного театру Рost theatre Марії Пяткової.

Проект мав кілька етапів. Для участі у відборі українські митці спочатку подавали анкету-заявку. В ході конкурсу тренерами було відібрано 20 учасників, яких запросили до участі у воркшопах. Майстер-класи від режисера Марії Пяткової (Берлін, Німеччина) та медіахудожника Євгена Ващенка (Київ, Україна) проходять у Києві 25–28 вересня. Під час воркшопів митці працюють із проєкціями, камерами і сенсорами. Знайомляться із сучасними техніками відео- та фотозйомки, програмуванням візуальних ефектів і технологією захоплення руху (Motion Tracking).

А вже 29-го відбудеться відкритий показ перформанс-робіт «i-Reflections». Учасники проекту продемонструють усі набуті вміння у власних медіаінсталяціях на теми, пов’язані з цифровою репрезентацією особистості.

Унікальність виставки ще в тому, що діятиме вона лише один день: 29 вересня з 18 до 20 години. Перформанс-інсталяції створюватимуться в реальному часі – «Тільки тут і тільки зараз!» Вхід на виставку – вільний.

«I-Reflections Lab» ініційована та здійснюється Національною спілкою театральних діячів України за підтримки Українського культурного фонду. Партнер – Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України. Проект має освітньо-дослідницьку мету. До безкоштовної участі у «I-Reflections Lab» з усієї України запрошувалися художники, що працюють із рухом і танцем, актори, режисери, відеохудожники, оператори, фотографи…

Visual
перформанс Марії Пяткової «Жива форма»

За інформацією прес-служби НСТДУ