55 хвилин музики до 55-річчя Сергія Зажитька

252

Під кінець поточного року в рамках фестивалю «Київські музичні прем’єри» відбудеться концерт «Епітафії та Опуклості» з творів Сергія Зажитька

Авторський вечір найексцентричнішого композитора України відбудеться вперше за кілька останніх років. У виконанні музикантів київського колективу Sed Contra Ensemble прозвучать вибрані камерні твори композитора – як уже відомі слухачам, так і прем’єрні.

Екстравагантний композитор і донині, як і 20 років тому, залишається переконаним прихильником і генератором концептуального абсурду в дусі «інструментального театру».

Ювілейний концерт Зажитька обіцяє атмосферу веселого божевілля, високий градус якого рельєфно представлений, зокрема, в епітафіях і опуклостях – своєрідних авторських «жанрових винаходах» останніх років.

Вечір проводитиме відомий музикознавець, кандидат мистецтвознавства Олена Дьячкова.

У концерті візьмуть участь і запрошені солісти: Золтан Алмаші (віолончель), Ренат Імаметдінов (тромбон), Дмитро Ярошенко (читець). Sed Contra Ensemble виступить у складі: Сергій Вілка (флейта), Павло Бойко (кларнет), Віктор Рекало (віолончель), Жанна Марчинська (віолончель), Назар Стець (контрабас), Костянтин Товстуха (фортепіано). Художній керівник – Андрій Мерхель.

«Епітафії та Опуклості» прозвучать 27 грудня (середа) о 19 годині в Концертному залі Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32).

За матеріалами прес-релізу