OLYMPUS DIGITAL CAMERA

21 грудня у Домі «Майстер-Клас» звучатиме програма «Музика 8-річного Моцарта»: флейтистка Божена Корчинська і клавесиністка Світлана Шабалтіна виконають 6 сонат віденського класика.

Подія варта уваги з різних причин. Творчість генія світової музики актуальна за будь-яких часів й обставин. Для пересічних меломанів, зустріч із його музикою це ще одна нагода поринути у світ гармонії й вищого порядку, для професійних музикантів – вкотре поміркувати над банальним і водночас неймовірно цікавим питанням: що ж воно за дивина, оцей вундеркінд, «чудо дитина»? що переважає у його ранніх пробах пера – класицистські жанрові кліше? чи відчутні спалахи майбутньої геніальності?

Ще одна родзинка події – її зорієнтованість на історично орієнтоване виконавство. Адже Моцарт, хоч і жив в епоху існування піанофорте, у вісім років все ж писав для клавесину. Отож звучання саме цього інструмента у концерті цілком виправдане. До того ж участь у програмі братимуть справжні фахівці у галузі історично поінформованого виконавства: Світлана Шабалтіна, Божена Корчинська; ведуча вечора – Анна Гадецька.

Початок імпрези о 19:30
Вартість квитків – 150 грн., студенти та пенсіонери – 100 грн.
Квитки за тел. 044 594 10 63

За інформацією прес-анонсу.

На центральному фото: Йоганн Йозеф Цоффані. Моцарт з гніздом пташки(фрагмент). 1764. Зальцбург, Моцартеум