addams-cher

Які тільки дива не трапляються у різдвяно-новорічні свята! Навіть нечисть, котра вміє відзначати лише щось моторошне й жорстоке, бажає веселитися по-людськи – під ялинкою замість шибениці, разом із Санта Клаусом, з іграми в компанії добрих друзів…

Сімейка Аддамсів – Венздей і Пагслі, а також Тітка Гертруда, Ельф –працівник Санта Клауса, принцеса Ельза – майбутня королева Еренделла стали героями нової казки у постановці Дмитра Обєднікова «Аддамси та новорічні традиції». Прем’єра музичного дійства відбулася 24 грудня року на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру. Передувала йому весела інтермедія за участю Святого Миколая, яка підкреслює: у єдності наша сила.

Венздей і Пагслі вирішили зустріти Новий рік немов прості люди, традиційно. Але як це робиться – хто підкаже? Мабуть, тільки сусід Ельф. І дім Аддамсів поступово наповнюється красою і радістю.

Святковий настрій глядачам дарували артисти філармонійного центру Анна Михневич, Іван Гладков, Марина Маккей, Ксенія Трубіна, Яна Сидоренко, Катерина Велика, Віктор Войников, Тетяна Герус, Катерина Іващенко-Василяко, Артем Коптель, Світлана Кугук, Ольга Кузьменко, Юлія Литвин, Дар’я Михневич, Євгеній Олещенко.

Герої казки «Аддамси та новорічні традиції» доводять: головне в новорічні свята – гарно проводити час із рідними й друзями. І найголовніше: «Диво станеться з кожним, хто щиро в нього вірить».

Зверніть увагу: музична новорічна історія «Аддамси та новорічні традиції» на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру пануватиме з 24 грудня до 8 січня (31 грудня і 1 січня – вихідні). Приємного перегляду!

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм