dubiy-andriy

Чудовий баяніст, який грає з камерними ансамблями в Національному будинку органної та камерної музики України, тривалий час співпрацює з органістами в їхніх концертах. Оркестрант, котрий яскраво проявив себе в Оркестрі народних інструментів Національної радіокомпанії України.

Доцент Національної музичної академії України, в чиєму класі виховано велику кількість українських баяністів та акордеоністів. Деякі з його учнів стали неодноразовими лауреатами всеукраїнських і міжнародних конкурсів.

Митець, окрім музичних здобутків, має численні позамузичні перемоги. Знаними є його успіхи в царині поезії та малярства. У цих видах мистецтва Дубій має також переконливі творчі результати!

Не останніми, а може й першими у цьому переліку можна поставити прекрасні людські якості Андрія Дубія. Риси характеру дають йому можливість успішно виконувати усі вище перелічені професійні завдання.

Такий симбіоз творчих і людських складових не завжди зустрічається у митців. Іноді одне реалізується за рахунок втрати іншого. Часом одне одному заважає. А буває, що людина у власних творчих і людських невдачах знаходить причину успіхів колег. На щастя, відсутність цієї мистецької «жаби» дає Андрієві додаткову можливість для свого творчого самовираження.

Цьогоріч Андрій Дубій переступив поріг славного 50-ліття! Із великою приємністю хочу привітати відомого українського музиканта з ювілеєм і побажати на його наступні 50 років продовжувати здійснювати все те, що він вдало робив у попереднє п’ятдесятиріччя.

Хай Господь Бог дарує Андрієві добре здоров’я і везіння! Усе інше, як у людському, так і у творчому плані, він має. Вважаю за честь написати це привітання для друга, колеги та земляка-волинянина! Хочу вірити, що наш спільний перший учитель Феофан Григорович Щегельський також радіє за свого учня, але вже з того далекого кращого світу…

Щасти тобі, друже Андрію!

Володимир РУНЧАК