kutaisi

Протягом жовтня Грузинський національний ансамбль пісні і танцю «Кутаїсі» знайомитиме українців із пісенно-танцювальною культурою Грузії. 15 жовтня відбудеться виступ колективу на сцені Київського Будинку офіцерів.

 Як відомо грузинська музика є однією із найдавніших культурних традицій у світі. Перші письмові згадки про неї подав давньогрецький історик Ксенофонт. З його праць ми дізнаємося, що ще у ІV столітті до нашої ери серед грузинських племен були розповсюджені національні військові танці і пісні, якими горці починали війни.

Зберегти і популяризувати традиції свого народу – культурна місія ансамблю пісні і танцю «Кутаїсі». Унікальність колективу полягає у тому, що артисти не лише танцюють, використовуючи складні акробатичні елементи, але й співають «в живу» у стилі грузинського народного багатоголосся. Виступи ансамблю супроводжує оркестр народних інструментів.

Від початку створення у 1981 році колектив є учасником і переможцем численних міжнародних фестивалів у Туреччині (1988), Іспанії (1990), Німеччині (1992), Франції (1992, 1993, 2007), Італії (1996, 2011), Україні (2006, 2013). Гастрольна мапа ансамблю охоплює чи всі країни Європи та Північної Африки.

Цієї осені ансамбль Кутаїсі» здійснить гастрольний тур двадцятьма містами України. На глядачів щоразу чекають майже дві години чарівного багатоголосся і неймовірної танцювальної енергії від віртуозних артистів із Грузії.

За інформацією прес-релізу.