Борткевич на фестивалі «Гольфстрім»

147

Це — програма саме того концерту, на якому зала «Шоколадного будиночка» не змогла вмістити усіх охочих під час проведення Міжнародного молодіжного музичного проекту «Борткевич в Україні» у березні поточного року

Чому сюди варто піти? По-перше, концерти «Гольфстріму» — це завжди цікаво! По-друге, тільки тут можна почути Три п’єси для віолончелі та фортепіано, написані в Туреччині композитором з України польського походження, який більшу частину життя провів у Австрії. Та ще й у виконанні одного з найкращих віолончелістів України Золтана Алмаші! По-третє, у концерті пролунає Друга соната для фортепіано, яку композитор написав і вперше виконав у розпал Другої світової війни у Відні 1942 року. Гратиме один із популяризаторів музики Сергія Борткевича в Україні — Євген Левкулич. А ще у виконанні Темура Якубова і Євгена Левкулича ви почуєте Скрипкову сонату, яку засновник Віденського товариства Сергія Борткевича Ганс Анквіч-Клеговен вважав найкращим твором композитора, шедевром, котрий варто почути кожному — від професійних музикантів до домогосподарок.

Отже, у неділю 21 травня о 17 годині у концертному залі Національної спілки композиторів України (вул. Пушкінська, 32) можна буде знову почути перлини української романтичної музики (а хтось, можливо, послухає їх уперше)!

Приходьте. Вхід — вільний!

За матеріалами Фейсбуку