Brassology: Дерек Браун, Аркадій Шилклопер та Джон Сасс

137

Національний центр Олександра Довженка 27 вересня представляє єдиний київський концерт проекту Brassology легендарних джазових віртуозів-імпровізаторів, виконавців на мідних духових інструментах

ДЕРЕК БРАУН (Derek Brown, США) – американський саксофоніст-новатор із Чикаго, творець саксофонної бітбокс-техніки, популярний YouTube-блогер та ендорсер провідних саксофон-брендів. Поєднавши у власному сміливому стилі десятки класичних саксофонних технік із інноваціями на кшталт стукання по саксофону кільцями, вокалізації, розміщення сторонніх предметів у розтрубі, Дерек Браун здобув популярність серед поціновувачів саксофонної музики в усьому світі.

АРКАДІЙ ШИЛКЛОПЕР (Arkady Shilkloper, Росія–Німеччина) – один із найкращих світових валторністів, неперевершений імпровізатор на альпійському розі та діджеріді. Шилклопера вважають музикантом, що зумів змінити погляд на інструменти, яким в оркестрах віддають другорядні допоміжні партії. В перший же свій приїзд до США 1990 року в статті Los Angeles Times Шилклопера було названо артистичною сенсацією.

ДЖОН САСС (Jon Sass, США) – екстраординарний американський тубіст, який видобуває з цього доволі неповороткого інструменту легкі сольні партії. За своє творче життя Сасс брав участь у записі понад 80 альбомів. Музикант-віртуоз однаково вільно почувається у всіх музичних стилях: від джазу до класики, від блюзу до року.

Концерт пройде в новому спеціально облаштованому експозиційному просторі Національного центру Олександра Довженка (вул. Васильківська, 1)
на 5 поверсі.

Початок – о 20:00

Партнер проекту – посольство США в Україні.

Квитки – на http://bit.ly/2cxKERJ