budu

Добре відома шанувальникам джазу київська група «Буду» 4 липня на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру презентувала свій новий, загалом четвертий альбом, що отримав назву «Салют»

Кілька композицій із цієї платівки (вона побачила світ як у цифрі, так і на вінілі) колектив як промо торік уже представляв шанувальникам під час вересневого виступу в Чернігові. І публіка надзвичайно приязно зустріла новинки. Тож наступний концерт у філармонійному центрі артисти пообіцяли побудувати на творах з альбому «Салют».

Цієї події меломани очікували понад дев’ять місяців – доки карантинні обмеження зробили її можливою. І їхні сподівання на достойний продукт не виявилися марними.

Джазові мотиви нового альбому, який музиканти записували у Лондоні на студії Metropolis, як то кажуть, «лягли на душу». Музика «Буду» то чарувала спокоєм і мелодикою, то вибухала феєрверком емоцій, змушуючи публіку реагувати відповідним чином. Артисти добре відчували цей настрій і викладалися на повну.

Живе виконання, майстерність і атмосферність – пізнаваний почерк «Буду», до створення якого долучилися музиканти: Марія Усенко (вокал), Олег Сотніков (бас-гітара), Олег Пашковський (клавішні), Андрій Юськевич (ударні), Віктор Павелко (саксофон), Денніс Аду (труба), Олександр Чаркін (тромбон) і Віталій Савенко (бас-гітара). Автор текстів – Роман Чигір. Саундпродюсери – Максим Гладецький і Ліам Нолан.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм