Coloratura Opera Lab запрошує!

405

Українські оперні співаки тепер мають унікальний шанс навчатись у світових метрів, не виїжджаючи з країни

Вперше в Україні у співпраці з Львівською національною оперою у контексті програми «Український прорив» генерального директора – художнього керівника Василя Вовкуна започатковано проект талановитої молодої оперної співачки Наталії Степаняк Coloratura Opera Lab, який стане основою для створення молодіжної оперної академії.

Перший майстер-клас проекту відбудеться вже 14–16 жовтня у Львівській національній опері. До України завітають оперні співаки й викладачі Віденського університету музики та виконавського мистецтва Ґергард Карі та Маґдалена Ренварт.

Австрійський тенор Ґергард Карі співав у всіх найкращих театрах світу – від Метрополітен-опера в Нью-Йорку до Ла Скала у Мілані. До нього на урок хочуть потрапити багато оперних співаків, а його учнями є провідні солісти Віденської національної опери і світові оперні зірки, зокрема, тенор № 1 у світі Йонас Кауфман.

Сопрано Маґдалена Ренварт – оперна співачка й коуч з італійської мови.

«На перший майстер-клас змогло потрапити лише 12 активних учасників, які попередньо пройшли суворий відбір. Це не просто проект, а формування майбутнього для українського оперного мистецтва. Ця платформа розвитку допоможе молодим виконавцям здобути необхідні знання як теоретичного, так і практичного штибу, щоби бути конкурентоспроможними на світовій арені. Для того, щоб стати крутим співаком, більше не обов’язково їхати за кордон. Усі потрібні знання й можливості можна буде отримати тут, удома», – розповіла Наталя Степаняк.

Ось відеозапрошення Ґергарда Карі та Маґдалени Ренварт:

Упродовж сезону 2019/2020 років у рамках проекту заплановані численні майстер-класи, воркшопи, концерти, а також прем’єра сучасної опери «Русалонька» та масштабна постановка просто неба опери Вольфганга Амадея Моцарта «Так чинять усі» за участю молодих співаків України.

Про проект Coloratura Opera Lab:

Це – перший в Україні проект, який сприятиме професійному розвитку молодих оперних співаків. Він об’єднує кілька напрямків: майстер-класи з найкращими світовими педагогами, і, звісно, практику – концерти, перформанси та оперні постановки.

Із молодими виконавцями України ділитимуться досвідом професіонали з різних сфер оперного мистецтва – викладачі з вокалу, акторської майстерності, правильної вимови, а також режисери, диригенти, агенти, імпресаріо. Це дозволить здобути різнобічні знання й не витрачати величезні кошти, щоб отримати подібні майстер-класи чи консультації за кордоном. Також проект Coloratura Opera Lab реалізовуватиме концерти й оперні постановки, адже найвагомішою проблемою для молодих співаків України є відсутність практики на оперній сцені.

Стежте за новинами у наших соціальних мережах:
https://www.facebook.com/coloratura.operalab/
https://www.instagram.com/coloratura.operalab/

За інформацією прес-релізу