mif

Імпреза відбудеться у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака Національної музичної академії України імені Петра Чайковського

Зірки французької, польської та української опери, лауреати Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака у супроводі Національного президентського оркестру (диригент – Василь Василенко), хору Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва (головний хормейстер – Анжела Масленникова), камерного дівочого хору КССМШ імені Миколи Лисенка (художній керівник – Юлія Пучко) вшанують Василя Сліпака грандіозним концертом #МІФ саме в день його народження – 20 грудня.

Ідея проведення вечора належить волонтерам ГС Музичний Батальйон та БФ The Wassyl Slipak Foundation, яку одразу підтримали Міністерство оборони України, Міністерство культури України, Національний президентський оркестр, а також Національна музична академія України імені Петра Чайковського, яка третій рік поспіль проводить вечори пам’яті Василя Сліпака.

У концерті візьмуть участь: Марія Березовська, Юрій Шевчук, Олександр Дяченко, Руслана Лоцман, Василь Нечепа, Микола Сікора, Руслана Якобінчук, Андрій Романенко, а також переможці Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака Анна Твердова та Віктор Янковський, тріо юних талантів зі Славутича – Давид Баратов, Михайло Гонтар і Ростислав Максименко.

Із Франції на концерт прилетить Гійом Дюссо (Guillaume Dussau), а з Польщі – Гоша Ковалінська (Gosha Kowalinska), які товаришували з Василем Сліпаком і одразу погодилися взяти участь у концерті.

Вечір веде Yevgen Romanenko (лідер гурту TaRuta, автор Петиції зі створення на Андріївському узвозі Арт-скверу імені Василя Сліпака). Режисер концерту – Леся Олійник (Lessia Oliinyk).

Усі учасники вечора беруть участь у концерті на волонтерських засадах.
Окрім насиченої музичної програми, на гостей вечора #МІФ чекає спеціальна презентація проектів майбутнього Арт-скверу імені Василя Сліпака та ескізів його пам’ятника. У всіх скульпторів і архітекторів ще є час долучитися до Конкурсу на кращий громадський проект скверу та пам’ятника. Детальніше про Конкурс можна дізнатися за посиланням: http://muzbat.org/proekt/skver-slipaka/.

Вхід на концерт – за запрошеннями, які можна отримати в касі НМАУ імені Петра Чайковського. Запрошення на подію будуть також розігруватися серед фоловерів FB-сторінок «Музичний Батальйон» (https://www.facebook.com/musicbattalion) та The Wassyl Slipak Foundation (https://www.facebook.com/wassylslipakfoundation).

За матеріалами прес-релізу