До Дня народження Євгена Станковича

525

Сьогодні видатному українському композитору Євгену Станковичу виповнилося 78 років

До цієї дати скульптор Данило Книшук створив погруддя Маестро й повідомив про це соціальні мережі, а також, що приємно, наш сайт, запропонувавши поширити інформацію, що ми з великою радістю й робимо.

«Коли музика стає більш об‘ємно концентрованою, вiдчутною, живою, правдивішою ніж саме життя, – написав у ФБ Данило, – розкривається глибинна сутність.

Пiсля численних пошукiв, переосмислень, доопрацювань нарештi завершив створення погруддя видатного композитора Євгена Федоровича Станковича. А працював над психологiчним скульптурным образом протягом трьох рокiв.

 

Познайомившись із композитором і його творчiстю відкрив для себе новий безмежний багатогранний філософський свiт правди iстинної щирості, людяностi, любовi, мудростi та доброти.

Завдяки музицi Станковича ми можемо пережити, відчути щось велике, справжнє, основотворче, одвiчне та значиме для вiчностi. Музичнi твори виражають Духовний світ, енергiю i життєдайну силу нашої Землi, Творця, моральнiсть, iдентичнiсть, волю.

Пишаємось, що ми сучасники такої постатi. Він учить нас глибоко, з шаною проникати в Духовний свiт і вiдкривати душу любовi й правдi. Відтворює у вiчностi класичної музики наш час, життя народу.

Для мене Євген Станкович – особистiсть глибока, багатогранна, правдива в мистецтвi, один із визначних творцiв свiтової культури. Генiй нашого часу!»

Із такими словами ми не можемо не погодитися й вдячні Данилові Книшуку за працю й довіру до нашого інтернет-журналу.