lviv-opera-gala

22 і 23 серпня Львівська національна опера запрошує на концерти української музики, присвячені Дню Незалежності нашої держави

У виконанні солістів і хору в супроводі оркестру прозвучать мелодії, рідні серцю, натхненні, що чарують з перших нот. У програмі – обробки українських народних пісень, відомі солоспіви й твори українських композиторів, зокрема, пісні «Дивлюсь я на небо», «Два кольори», «Ніч яка місячна», фрагменти з опер «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка, «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського, відомі опуси Мирослава Скорика, а також солоспів, який особливо любила виконувати Соломія Крушельницька, – «Родимий краю» галицького автора Віктора Матюка.

Ексклюзивно в оформленні сцени будуть використані елементи декорацій до культової опери Бориса Лятошинського «Золотий обруч», створених до прем’єри вистави у 1970 році видатним українським художником Євгеном Лисиком. Сценографічна спадщина Євгена Лисика, який працював у театрі в 1960–1990 роках, віднесена до Золотого фонду нашого закладу культури.

Гала-концерт української музики до Дня Незалежності України проводиться в рамках циклу заходів «Львів Опера-Гала», що розпочинають 121-й театральний сезон.
Участь беруть: солісти Олеся Бубела, Любов Качала, Анастасія Корнутяк, Дар’я Литовченко, Мар’яна Мазур, Анна Носова, Людмила Осташ (сопрано), Тетяна Вахновська (мецо-сопрано), Василь Садовський, Роман Трохимук, Ігор Шевчук (тенор), Микола Корнутяк, Орест Сидір, Роман Страхов (баритон); хор та оркестр Львівської національної опери, диригенти Іван Чередніченко, Юрій Бервецький, Ірина Стасишин, Мирон Юсипович. Ведучі – солісти Львівської національної опери Людмила Осташ і Петро Радейко.

Звертаємо увагу, що відвідування концертів можливе лише за умови дотримання протиепідемічних заходів, із якими можна ознайомитися на сайті Львівської національної опери у розділі «Візит до театру».

Початок о 18 годині.

За інформацією прес-релізу

Фото Руслана ЛИТВИНА й Олександра НОВІЦЬКОГО