Гурт The HARDKISS шукає нових музичних героїв

835

The HARDKISS і Pepsi запускають масштабний музичний digital-проєкт Pepsi Music Star. Головним призом стане продюсування від The HARDKISS

«Сім років тому разом із Pepsi ми вже шукали нових артистів, із проєкту Pepsi Stars Of Now “вийшло” багато крутих гуртів і виконавців, – розповідає Юлія Саніна. – До свого десятиліття ми маємо достатньо досвіду і знань, щоби самим нарешті виступити продюсерами й допомагати молодому таланту. Шукаємо цікавих і харизматичних, із вогнем в очах і вірою в себе. Особливу увагу звертатимемо на тих, хто не тільки співає, а й грає, сам пише пісні. Вже цієї осені ми відчиняємо двері нашої музичної студії для нових друзів The HARDKISS».

Оцінювати учасників проєкту, крім Юлії Саніної і Валерія Бебка, будуть глядачі та експерти: композитор і саундпродюсер Євген Філатов (The Maneken), директор The HARDKISS Єгор Кір’янов, кліпмейкер Євген Тімохін, блогер Євген Білозеров.

Переможець проєкту Pepsi Music Star також отримає можливість записати EP, зняти відеокліп і виступить разом із The HARDKISS на НСК «Олімпійський» 29 травня 2021 року.

Умови конкурсу:

instagram.com/pepsimusicstar

youtu.be/GjUl6JU5_YA

За інформацією пресрелізу