druga-rika

Рок-гурт «Друга Ріка» вирушає у всеукраїнський акустичний тур «ІНША РІКА», який було перенесено з минулого року через повномасштабне вторгнення росії

Частину коштів, отриманих від продажу квитків, музиканти направлять на підтримку ЗСУ, а саме – на свій збір 2 000 000 гривень, про який вони оголосили в соцмережах. На ці гроші «Друга Ріка» планує придбати чотири мобільні реактивні системи залпового вогню SIVALKA та чотири пікапи, на які ці системи буде встановлено.

«SIVALKA – це артилерійська система з одночасним залпом 24-х ракет та електронною системою наведення. Завдяки її мобільності, в артилеристів є можливість швидко покинути позицію і уникнути вогневої відповіді. Українські військові вже встигли впевнитись у високій ефективності цієї РСЗВ під Бахмутом. Чим більше таких систем на фронті, тим менше буде ворогів», – зазначають музиканти.

Гурт зіграє концерти в Ужгороді, Івано-Франківську, Києві, Житомирі, Черкасах, Тернополі, Луцьку, Хмельницькому.

Придбати квитки можна на сайті. Квитки, куплені до повномасштабного вторгнення, дійсні.

Програма «ІНША РІКА» відрізняється душевністю й ліричністю. Це – улюблені пісні гурту в акустичному звучанні, серед яких «Три хвилини», «Сьомий день», «Фурія», «Секрет», «Так мало тут тебе» та інші, а також пісня 2022 року – «Чи ти почув». Вони випромінюють знайому всім енергетику гурту, але вражають незвичним виконанням – глибоким, чуйним, з акцентом на вокал і чистий звук інструментів.

«Ми провели багато концертів і різних інших активностей для збору коштів для ЗСУ, які нині захищають нашу країну. Кожен має займатися своєю справою. Ми робимо все можливе для порятунку України. Кожен живе своє життя і, відповідно, займається тим, чим може і що в нього виходить найкраще. Ми найкраще граємо акустичні концерти, і я щасливий до них повернутися, тому що під час них – я живу. Живу по-справжньому, на сцені – там, де моє місце.

Я дуже люблю акустичний формат концертів. Під час них я відчуваю акомпанемент, відчуваю кожного з учасників «Другої Ріки» і в мене з’являється більше простору для вокалу. Іноді оригінальне звучання може обмежувати якісь емоційні можливості, в той час як акустичне виконання – це насамперед свобода», – прокоментував фронтмен гурту Валерій Харчишин.

Нагадаємо, що музиканти розпочали даний тур на початку 2022 року, але повномасштабне вторгнення росії внесло корективи, і колектив змінив вектор діяльності на волонтерство. Усього від початку повномасштабного вторгнення колектив зібрав під час виступів понад 4,5 мільйони гривень для допомоги українській армії.

У разі оголошення повітряної тривоги – в концертних залах є укриття. Під час віялових відключень електроенергію на майданчику забезпечить генератор.

Слідкуйте за новинами на сторінках гурту в соціальних мережах, аби не пропустити нові дати туру.

За інформацією пресрелізу