konkurs_liatosh

Фестиваль Kharkiv Music Fest-2021, що триватиме упродовж 07 – 25 квітня 2021 року, запрошує початкуючих митців до участі в уже Другому всеукраїнському конкурсі молодих композиторів імені Бориса Лятошинського. Документи і партитури приймаються до 28 лютого включно!

Як і перший за ліком, нинішній турнір зорієнтований винятково на українських авторів, адже задуманий як змагання вокально-хорових творів на тексти українських поетів. Бажаючі взяти участь у конкурсі можуть обирати серед поезій чи не усієї української літератури ХХ – початку ХХІ століть: від модерних образів творів Лесі України, Олександра Олеся, Михайля Семенка, Павла Тичини, Миколи Вороного до сучасних авторів – Івана Малковича, Юрка Іздрика, Софії Андрухович та інших. Загалом організатори запропонували до уваги творчість 26 українських поетів.

Учасники молодшої вікової категорії (не більше, аніж 17 повних років) мають подати твір/твори для голосу з фортепіано тривалістю у 8–12 хвилин. Натомість претендент у старшій групі (від 18 до 33 повних років) повинен представити вже партитуру/партитури для мішаного хору a capella тривалістю 12–18 хвилин. Вік конкурсантів визначається станом на 28 лютого 2021 року.

Нагадаємо, конкурс не має вступного внеску, натомість вирізняється солідним призовим фондом. Для переможців передбачені грошові премії: від 200 до 500 євро у молодшій групі та від 500 до 1000 євро – у старшій. Також лауреати отримають можливість почути свій музичний твір у виконанні світових музикантів та колективів під час проведення фестивалю Kharkiv Music Fest-2021.

Оцінювати композиції конкурсантів буде міжнародне журі до складу якого увійшли Еуґеніуш Кнапік (Катовіце, Польща), Олександр Щетинський (Харків, Україна), Олександр Ґрінберґ (Дюссельдорф, Німеччина), Микола Гобдич (Київ, Україна). Голова журі – Алла Загайкевич (Київ, Україна).

Детальна інформація про умови конкурсу:
на сайті фестивалю https://kharkivmusicfest.com/konkurs-kompozytoriv
на сторінці конкурсу у Facebook.
До слова, на сторінці конкурсу у FB організатори розмістили низку відео, в яких директор змагання композитор Іван Пахота дає відповіді на запитання учасників про особливості та умови проведення конкурсу.
E-mail: askme@kharkivmusicfest.com
Адміністратор – Анастасія Кравченко (тел.: 050-556-55-49)

За інформацією прес-анонсу

На центральному фото: Владислав Усатенко – переможець Першого конкурсу (старша група, І премія) у меморіальному кабінеті-музеї Бориса Лятошинського у Києві