«Віртуози Києва» виступлять на Академії класичної музики-2021 на Мальті

264

Мальтійська академія класичної музики проходитиме з 17 квітня до 11 травня 2021 року на Мальті у рамках Міжнародного музичного фестивалю InClassica. Організатор – Європейський фонд підтримки культури (ЄФПК)

Академія класичної музики – унікальний шанс для юних талантів перейняти досвід провідних педагогів світу, насолоджуючись творчою атмосферою й сонячною погодою на Середземноморському узбережжі. Чотири факультети готові прийняти віртуозів струнних, духових, клавішних інструментів, а також оперних виконавців. Розклад Академії складається з 3-х періодів. До столиці Мальти як викладачі приїдуть знамениті професори скрипки – Захар Брон (Німеччина\Швейцарія), Борис Кушнір (Австрія), Ана Чумаченко (Італія), Максим Венгеров (Монако); фортепіано – Григорій Грузман (Німеччина), Бернд Гетцке (Німеччина), Михайло Хохлов (Росія), Павло Гилілов (Німеччина), Мішель Берофф (Франція), Дмитро Алексєєв (Велика Британія) й багато інших.

На студентів також очікують просвітницькі лекції і дискусії за участю Марти Аргеріх, Рудольфа Бухбіндера, Стелли Чен, Денієла Хоупа, Кіта Армстронга, Северина фон Эккардштейна та інших видатних представників музичного співтовариства.
«Мальтійська академія класичної музики являє собою одне з найяскравіших останніх досягнень у галузі класичної музичної освіти в Європі, пропонуючи програму тритижневого навчання у найповажніших професорів з усього світу. Я із нетерпінням чекаю можливості привітати наших учасників на Мальті й упевнений, що навчання в академії стане цікавим і корисним досвідом», – Костянтин Ішханов, Президент ЄФПК.

Окрім того, у рамках академії відбудуться денні концерти. Найкращі студенти отримають унікальну можливість виступити на одній сцені з такими іменитими солістами, як Маріо Стефано П’єтродаркі, Констанція Принципе, Гайк Казазян, Джуліано Маццокканте, Антоніо Тінеллі, Олена Баєва та іншими у супроводі камерних і симфонічних оркестрів, у тому числі й Камерний оркестр «Віртуози Києва» (головний диригент – Дмитро Яблонський, диригент – Володимир Сіренко).

У концертах візьмуть участь також молоді віртуози під егідою програми Young Classical Stars-2021, чия майстерність у такому юному віці вражає уяву – Тео Гертлер, Палома Со, Єлисей Мисін, Іван Бессонов та інші.

Разом артисти виступлять під орудою видатних диригентів Фелікса Коробова, Адика Абдурахманова, Майкла Лауса, Михайла Кирхгофа, Маріуса Стравінського, Дмитра Яблонського та Аркадія Фельдмана. Студенти академії отримають можливість відвідати вечірні концерти у рамках фестивалю InСlassica. За підсумками успішного закінчення академії всім студентам вручать почесні дипломи.

За інформацією пресрелізу