shulga-pavlov1

11 березня львів’ян запрошують у Дзеркальну залу Львівської національної опери на концерт віртуозного дуету DUO SONORO, у складі Андрія Павлова (скрипка) та Валерії Шульги (фортепіано)

Українські музиканти молодого покоління є частими гостями престижних світових сцен.
У програмі їхнього концерту на камерній сцені Львівської опери – сонати для скрипки і фортепіано Людвіга ван Бетховена, Роберта Шумана та Леоша Яначека. Це – твори, сповнені романтичних мелодій і контрастних почуттів, потребують від музикантів неабиякої віртуозності, яку музиканти демонструють, концертуючи по всьому світу.

Як дует Андрій і Валерія вперше виступили в 2007 році. Концертна географія їхніх виступів включає Іспанію, Нідерланди, Німеччину, Італію, Польщу, Австрію, Велику Британію.

Дует Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія, 2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition (Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas International chamber music competition (Литва, 2014) тощо. 2014 року Андрій і Валерія були запрошені провести майстер-клас у Тегеранській консерваторії (Іран).

У 2019-му дует став учасником однієї з найпрестижніших європейських літніх музичних академій – ISA of the MDW – University of Music and Performing Arts Vienna.

Початок концерту о 19 годині.

За матеріалами прес-релізу