Сергій Сулімовський і Духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ

409

Його концерти завжди проходять з аншлагом, а виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він успішний співак (у 2015 році став заслуженим артистом України), – це про Сергія Сулімовського

Уперше на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру артист вийшов 2002-го. А за рік він уже давав перший сольний концерт.

Сьогодні Сергій Сулімовський втратив лік своїм «сольникам», проте щоразу на сцену виходить, немов уперше. «Хвилююся неймовірно, – каже співак. – Адже немає різниці вперше ти виступаєш перед публікою, чи, скажімо, всоте. Люди відчують фальш… Тож завжди ретельно готуюся і не дозволяю собі розслабитися».

Сергій Сулімовський – улюбленець чернігівської публіки. Цього він досяг завдяки таланту: чудовому голосу, яким щедро нагородила його природа, та професіоналізму, здобутому завдяки невтомній праці та прагненню досконалості. 21 лютого співак дав черговий сольний концерт у супроводі Духового оркестру Військово-музичного центру сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру – художній керівник підполковник Ігор Кішман, начальник оркестру – капітан Роман Павлів).

Прозвучали пісні різних жанрів – від світової класики оперної музики до року, українського фольклору і музики з кінофільмів. Це «Luna tu» з репертуару Алессандро Сафіно, Каватина Фігаро з опери «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні, «Закоханий солдат» Енріко Канніо, «A Tale That Wasn’t Right» гурту «Helloween», «Там, де Ятрань круто в’ється» Антіна Шашкевича та інші.

Концерт викликав у публіки хвилю вдячності – і за чудовий голос Сергія Сулімовського, і за філігранний акомпанемент Духового оркестру Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ. Винагородою для артистів стали овації слухачів і море квітів.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм

На відео: «Luna tu»

Фрагмент сольного концерту заслуженого артиста України, соліста Чернігівського обласного філармонійного центру Сергія Сулімовського у супроводі Духового оркестру Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ