emilsson

8 вересня о 19 годині Концертний зал імені Станіслава Людкевича Львівської обласної філармонії запрошує на цікаву імпрезу

Диригуватиме зірковий гість – Гудні Емільссон (Ісландія). Під його батутою виступить український скрипаль Марко Комонько у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

Вишукана класична програма вечора охоплює творчість Вольфганга Амадея Моцарта, Антоніна Дворжака та Сергія Прокоф’єва.

На одній сцені зустрінуться дві зірки – талановитий виконавець і диригент, який підкорив концертні зали на всіх континентах.
Гудні Емільссон – володар численних нагород, серед яких Приз Ріхарда Вагнера та LINDT Artist Award. У його творчій кар’єрі – співпраця з понад 20 оркестрами у Європі (зокрема, Ісландія, Німеччина, Чехія, Болгарія), всесвітні тури в понад 40 країн, робота головним диригентом в оркестрі Таїландської філармонії і Camerata Bohemica (Чехія).

Львівський скрипаль Марко Комонько – випускник Лондонського Королівського музичного коледжу. За плечима музиканта – гучні перемоги, європейські гастролі, робота концертмейстером Сеульського симфонічного оркестру. З 2014 – соліст філармонії.

Приходьте! Концерт обіцяє бути чудовим.

За матеріалами прес-релізу