ummagma-zm

Українсько-канадський гурт Ummagma представив новий сингл зі свого майбутнього міні-альбому.

Цікаво, що над треком «Back To You» почаклував відомий британський музикант, учасник культового гурту Curve Дін Гарсія (Dean Garcia). Саме він створив ремікс на одну із композицій, яка увійде до платівки «LCD», що побачить світ уже 22 вересня.

Додамо, що в альбомі буде присутній ще один ремікс від Гарсії – на титульну композицію платівки.

За словами легенди британської рок-музики, прислухаючись до оригінальних версій цих двох пісень, він хотів «ще більше розширити простір свідомості, який притаманний творчості українського колективу».

«Працюючи над реміксами, я ставив за мету витягнути із оригіналів найпотаємніші та найкосмічніші елементи», – говорить Гарсія і додає, що він був у захваті від роботи із Ummagma.

Послухати трек «Back To You (Dean Garcia SPC ECO Mix)» можна за посиланням:

Ummagma – це українсько-канадський дует Олександра Кретова з Кременця Тернопільської області й Шони Макларнон із Юкону. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці. У 2013 році Ummagma виграла «Альтернативне Євробачення» на британській незалежній радіостанції Amazing Radio, представляючи Україну серед 23-х країн.

За матеріалами прес-релізу