Envision Sound 2018-2019

206

З 18 по 23 лютого наступного року у Києві за підтримки British Council здійснюватиметься програма Envision Sound – інтенсивний курс для кінокомпозиторів. Заявки на участь приймаються до 28 жовтня

Envision Sound 2018-2019 є другим циклом освітньої програми для композиторів із України, інших країн Східної Європи та Центральної Азії, які бажають розвивати свої уміння в написанні музики для кінематографа. Це унікальна програма із вдосконалення навичок, отримання менторської підтримки і розширення контактів для представників кіно- та музичної індустрій, створена Британською Радою у партнерстві з Національним центром Олександра Довженка в Україні.

Британська Рада та Довженко-Центр запропонують гранти для подальшої підтримки проектів, розроблених під час програми та відібраних менторами.

Для того, щоб подати заявку на програму, потрібно надіслати заповнену аплікаційну форму англійською мовою із посиланнями на ваші 2-3 найостанніші музичні композиції. Принаймі один із прикладів має бути роботою для кіно. Максимальна тривалість кожного фрагмента/епізоду — до 15 хвилин. Аплікаційна форма знаходиться за посиланням — https://www.surveymonkey.co.uk/r/envision-sound-2019. Останній термін прийому заявок — 28 жовтня 2018 року

У рамках тижневого інтенсивну учасники візьмуть участь у майстернях, розбірі кейсів від професійних композиторів, дискусіях, вечірніх показах і нетворкінгу. Разом із менторами учасники досліджуватимуть можливості та виклики написання музики для кіно.

Менторами програми 2019 року стануть британські кінокомпозитори Нейніта Десаї (документальні стрічки «Children of Beslan», 2004; «Forced Confessions», 2012; «Untamed Romania», 2018) та Деніел Патрік Коен (саундтрек до першого німого фільму Альфреда Хічкока «Сад насолод»).

Кожного дня, по закінченню воркшопів, Envision Sound пропонуватиме вечірню публічну програму для широкої публіки. Видатний британський композитор Ніл Бренд буде гостьовим спікером та представить німий фільм Альфреда Хічкока «Шантаж» (1929), до якого він створив саундтрек. Після перегляду відбудеться публічне обговорення стрічки за участі Ніла. Композитор також проведе майстер-клас для учасників програми і розповість, як будуються взаємовідносини між композитором та режисером та які очікування у режисера від композиторської роботи.

Детальніше про програму — http://www.britishcouncil.org.ua/envision-sound-2018-2019
За матеріалами прес-анонсу