es-05

Національний центр Олександра Довженка і British Council Ukraine завершили прийом заявок на участь у третій навчальній програмі для композиторів Envision Sound.

Нагадаємо, Envision Sound – спільний проект Довженко-центру та British Council Ukraine для композиторів, які бажають вдосконалити свої навички з написання музики до кінематографу, розширити професійні межі і краще зрозуміти, як функціонує глобальна аудіовізуальна індустрія. У попередні роки лекторами програми були найвідоміші кінокомпозитори Великої Британії – Майкл Прайс, Нейніта Десаї, Ніл Бренд, а також українська композиторка Алла Загайкевич.

У сезоні 2019–2020 рр. участь в Envision Sound окрім авторів з України була відкрита для композиторів із Албанії, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Вірменії, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Косово, Північної Македонії, Сербії, Туреччини, Узбекистану та Чорногорії. Загалом організатори тримали 86 заявок із 12 країн світу.

За результатами відбору, які стануть відомі у середині вересня, навчатися будуть лише 12 кінокомпозиторів. Власне сама програма триватиме упродовж 20–24 січня 2020 року у Києві і охопить творчу лабораторію, лекторій, нетворкінг, індивідуальні консультації з фахівцями аудіовізуального сектору, а також вечірні кінопокази з живим музичним супроводом. Оголошення фіналістів програми, які отримають грантову підтримку, відбудеться у лютому 2020 року.

Традиційно учасники проекту досліджуватимуть особливості написання музики для кінематографу та працюватимуть над власними саундтреками до архівних стрічок або українських фільмів на стадії виробництва.

Уперше у межах творчої лабораторії учасники Envision Sound 2019–2020 зможуть записати фрагмент своєї музики до кіно з оркестром Kyiv Fantastic Orchestra. Також вони матимуть можливість залучити до запису соло виконавців.

Куратор Envision Sound 2019–2020 – Алла Загайкевич.

 

За інформацією прес-релізу

На центральному фото: лекція у проекті 2018–2019 рр.