Pehk

21 червня у Національній філармонії України у виконанні ансамблю «Київські солісти» та під батутою естонського диригента Еркі Пехка звучатиме класична камерна програма.

Колишній диригент Естонської національної опери в Таллінні, художній куратор міжнародного фестивалю оперної музики «PromFest» у Пярну, музикант, під орудою якого проходять численні європейські оперні постановки, Еркі Пехк – приїздить в Україну не вперше. Від 2008-го з регулярною періодичністю маестро представляє українській публіці програми з творів естонських та західноєвропейських композиторів. І завжди у співпраці з провідними національними камерними колективами.

Цього разу на сцену філармонії разом із Еркі Пехком вийдуть піаніст і композитор Олег Безбородько, скрипалька Ольга Шелешкова та колектив, що представляє у світі виконавську школу Богодара Которовича – Національний камерний ансамбль «Київські солісти».

Програма концерту привертає увагу органічною цілісністю. Чотири композиції ніби передаватимуть «естафету» одна одній, вибудовуючи лінію від світло-життєрадісного Моцарта до ліричного Малера. Слухачі матимуть нагоду почути:

В. А. Моцарт. Маленька нічна серенада Соль мажор, К.525;
Ф. Мендельсон. Концерт для скрипки, фортепіано і струнних ре мінор;
Ф. Мендельсон. Сюїта на тему комедії В. Шекспіра «Сон літньої ночі»(перекладення для струнних О.Щетинського);
Г. Малер. Адажієтто для арфи і струнних із Симфонії № 5

Родзинка проекту – спеціально здійснене перекладення Олександром Щетинським сюїти Фелікса Мендельсона для струнного оркестру і перше її виконання.

Не пропустіть!

За інформацією прес-анонсу підготувала Валентина КУЛИК