У Львові з 5 до 21 жовтня триватиме 24-й Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». Концерти відбуватимуться у Львівській національній філармонії, а також у Концертному залі ЛНМА імені Миколи Лисенка та Хоровій школі «Дударик» (Храм Святого Лазаря)

Сучасна музика різних жанрів і напрямків: електронна, джазові композиції для духового оркестру, відео- та аудіо- перформанси, сольні речиталі, лекції, майстер-класи – усе це містить програма 24-х «Контрастів».

Особливий формат фестивальної події – «родзинка» «Ніч контрастів» – демонструватиметься 20 жовтня. 9 годин сучасної музики, об’єднаних у марафон! Як підказує назва, захід буде дуже різноманітним.

VII Міжнародні майстер-класи нової музики COURSE. New generation зберуть у Львові молодих композиторів із Німеччини, Австрії, Польщі, Туреччини та України.

Цьогоріч на фестиваль до Львова приїдуть 36 виконавців із різних міст України та з-за кордону. Гостями форуму стануть близько 20-ти композиторів із зарубіжжя різних поколінь. Зі спеціальною програмою «I Sustain The Wings. Contemporary Dialogue of Cultures» до Львова завітають Національний президентський оркестр України та «The USAFE Band» – оркестр Військово-повітряних сил США в Європі.

Під час «Контрастів» відбудеться десять світових і цілий ряд українських музичних прем’єр. Тож запрошуємо!

За матеріалами прес-релізу