Iibrahim_maalouf

Ібрагім Маалуф народився в Бейруті (Ліван) у сім’ї музикантів. На початку 1980-х, він разом із сім’єю переїхав до Парижа, де здобув блискучу освіту. У 2007-му вийшла дебютна платівка трубача – альбом «Diasporas», який отримав високу оцінку слухачів. Відтоді Ібрагім Маалуф – один із найуспішніших інструменталістів французької музичної сцени. Його творчість вирізняється еклектичністю: музикант поєднує арабську музику, джаз, рок і безліч інших жанрів.

Він – лауреат багатьох конкурсів і нагороджений «Victoires de la Musique», «Echo Jazz» у Німеччині, «César for Best Film Music» у 2016 році, «Prix Lumières» за найкращу музику до фільму.

У вересні минулого року Ібрагім Маалуф випустив одинадцятий студійний альбом «S3NS». Не зовсім джаз, не зовсім поп, місцями рок – альбом наповнений свободою, синтезом стилів і настроїв, він свіжий і одночасно ностальгічний.

Музикант оточив себе талановитими виконавцями. На запису альбому з ним працювали віртуозні кубинські піаністи Гарольд Лопес-Нусса, Альфредо Родрігес і Роберто Фонсека, саксофоніст Ірвінг Асао, скрипалька і співачка Іліан Канізарес.

Ібрагім Маалуф відвідає Україну вперше. У Львові з на сцену з ним вийдуть 13 музикантів. Разом вони створять приголомшливе шоу, присвячене латинській культурі й афро-кубинській музиці.

За інформацією прес-релізу

Фото © Yann Orhan