gart

28 липня один із найкращих музичних колективів України G-ART виступить на Кіностудії імені Олександра Довженка

Сміливі й нестандартні рішення є основою творчих програм ансамблю. Це — власні “мікси” класики і року, виконані на цимбалах (уперше в світі), оригінальні інтерпретації рок-хітів в академічному вокальному втіленні з оркестровим аранжуванням, шедеври світової класики, найкращі зразки творчості українських композиторів, музика народів світу, авторські опуси, ексклюзивні музичні гумористичні номери, розважальні інтерактивні програми.

G-ART із-задоволенням запрошують на свої передачі Савік Шустер, телеканал “Інтер”, ТРК “Україна”, UA Перший, а також Національна премія “Людина Року”, Національна книга Рекордів України.

Колектив є переможцем міжнародних конкурсів і фестивалів, а також учасників днів української культури у 15 країнах світу: «Пекінська весна», концерти української музики на запрошення Міністра культури Китаю у Шанхаї, Дні української культури в Хорватії на запрошення Посольства України в Хорватії, концерти української музики на честь відкриття бюста Тараса Шевченка в Афінах у складі офіційної урядової делегації тощо. Серед гастрольних маршрутів ансамблю — виступи на численних фестивалях народної і сучасної музики в Польщі: Гданську, Кракові, Варшаві, приз глядацьких симпатій на Міжнародному фестивалі «Вільнюські дні», концерти української музики в історичному місті Несебрі (Болгарія) у складі делегації українських діячів культури, концертні тури з українською музикою і майстер-класами для молоді у Швейцарії, Німеччині, Франції, Швеції, Фінляндії, Бельгії.

G-ART дав понад 200 волонтерських концертів для українських воїнів у зоні АТО.
Це — сузір’я справжніх професіоналів, які з гордістю представляють Україну на світовій музичній арені: заслужений артист України Олександр Бублієнко (вокал, гітара, пан-флейта), заслужена артистка України Наталя Павловська (цимбали), володарка Гран-прі міжнародних вокальних конкурсів Євгенія Проворова (вокал), лауреат міжнародних конкурсів акордеоністів Антон Вальков (акордеон, синтезатор). Директор колективу — заслужена артистка України Ірина Павловська.

Тож приходьте!

Початок о 19 годині.

За матеріалами прес-релізу