GRA оголошує фінал!

173

Через форс-мажорні обставини, спричинені пандемією COVID-19, III Всеукраїнський театральний фестиваль-премія «ГРА» у 2020 році проходив у зміненому форматі

Зважаючи на складність ситуації, організаційній комітет ухвалив рішення відмовитися від підсумкового фестивального тижня за участю міжнародного журі. Та є й позитив: буде більше переможців. Цьогоріч лауреатами щорічної національної театральної премії стануть усі вистави, що увійдуть до шортлиста (їх 12!).

Нагадуємо, засновником та організатором Фестивалю-премії «GRA» («Great Real Art») є НСТДУ. «ГРА» проводиться на конкурсній основі за підсумками минулого календарного року. Тобто 2020-го театри представляли прем’єри, що вийшли у період з 1 січня до 31 грудня 2019 року. Участь у проєкті беруть професійні театральні колективи різних форм власності й форматів роботи.

Лауреати фестивалю-премії визначатимуться у шести загальних номінаціях: «За найкращу драматичну виставу»; «За найкращу виставу для дітей»; «За найкращу музичну виставу у жанрі опери/оперети/мюзиклу»; «За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу»; «За найкращу камерну виставу» (до 150 глядачів); «За найкращу пошуково-експериментальну виставу» (на перетині театральних/мистецьких жанрів).

Переможців у «ГРІ» за театральний Оскар нагородять відзнакою фестивалю-премії і грошовою винагородою на реалізацію нового творчого проєкту.

До церемонії нагородження можна долучитися онлайн. Усі охочі стати свідками головної театральної події року можуть 3 грудня о 19:00 зайти на сторінку «ГРИ» у facebook або Ютуб канал НСТДУ та переглянути пряму трансляцію.

Прес-служба НСТДУ