zhuravlyk-ostrog

27 квітня дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи та міського будинку культури під керівництвом заслуженого працівника культури України Івана Нетечі мала честь і нагоду долучитися до ХІ Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії» у місті Острогу, яка проводилась на базі Національного університету «Острозька академія»

Хористки брали участь в урочистому відкритті події, де виконали молитву «Отче наш» та великоднє привітання «Кант Великодню». Увечері на учасників олімпіади, а також усіх охочих чекав годинний концерт у виконанні капели під назвою «Найвища в світі цінність – Слово Боже», який був наповнений виключно духовними творами композиторів різних країн та епох. Він проходив у стінах храму преподобного Федора Острозького Національного університету «Острозька академія», що надало цьому заходу особливої атмосфери. У виступі також взяли участь солісти, серед яких – учні школи Анастасія Гайсюк (сопрано), Антон Домбровський (дискант), Софія Францева (віолончель) і випускниця школи, а зараз студентка вокального відділу Чернівецького обласного коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича Діана-Марія Марчук. Прекрасно доповнила концертну програму ведуча заходу – Наталія Геплюк.

Окрім здійснення такої почесної місії, на хористок чекав теплий прийом і цікаві й інформативні екскурсії у стінах академії та у замку князів Острозьких – основних історичних пам’ятках міста.

«Острозька академія» – це могутній освітній осередок, що пропагує високі духовні, етичні та моральні цінності, й справу, яку вони роблять, неможливо переоцінити. Тому юні хористки сприймають за честь творчу співпрацю із цим закладом і вірять, що їхній внесок у цю благородну справу також принесе плоди.

Ольга ГРЕНІВЕЦЬКА