peremozhtsi

Щойно гармоністи з Жашкова, що на Черкащині, та їхній керівник Іван Сухий повернулись додому з Італії, де брали участь у міжнародному конкурсі «Italian Break Spring»

Щоб потрапити на цей конкурс, учні Жашківської музичної школи виграли у січні інтернет-конкурс Іnternational festival contest і були запрошені до Італії.

Учасниками конкурсу були музиканти з Монголії, Казахстану, Естонії, Білорусі, Росіі та України. Змагання проходило у місті Сан-Маріно у знаменитому театрі «Монте-Тітано».
Результати: брати-акордеоністи Дмитро й Олег Оверчуки посіли 2 місце; Олександр Дрозденко, учень 6 класу (гармонь) – 1 місце; Ярослав Маловічко, 7 клас (гармонь) – так само 1 місце; заслужений працівник культури, народний гармоніст України, викладач Іван Сухий – Гран-прі.

Принагідно зазначимо: Гран-прі, котре виграв Іван Сухий, розігрувалось серед колективів і солістів трьох номінацій: вокал, танці та інструментальна музика. Серед номінантів були достойні суперники. Та все ж журі одноголосно присудило Івану Сухому 300 балів. Отже вітаймо жашківських музикантів!

Для Гала-концерту Івана Сухого попросили щоб українські учасники заграли разом, тож довелось позичати інструменти, щоб в Італії прозвучали «Рідна мати моя» та «Українська танцювальна».

За інформацією, наданою Іваном Сухим