hardkiss

Група The Hardkiss у неділю, 21 лютого виступить у фіналі національного відбору конкурсу «Євробачення» із піснею «Helpless»

«Helpless» – експериментальний і мелодичний трек з українським приспівом. Пісню було написано кілька років тому, але вона дотепер чекала свого виконання. Вона – про народження й відродження, про пошуки істини, про слабкість і силу духу, про любов. Це – історія про те, що кожен із нас, як і вся Україна в цілому, сьогодні перебуває у перехідному стані, в ситуації відродження.

На цю пісню було знято кліп. Режисером нового відео традиційно для The Hardkiss виступив креативний продюсер і гітарист групи Вал Бебко. З’йомки проходили влітку в Буковельських горах. На той момент фронтвумен гурту Юлія Саніна була на сьомому місяці вагітності, що тільки підкреслило зміст історії. Вал зазначає, що «Helpless» – одна з найатмосферніших, так би мовити, робіт The Hardkiss.

У фіналі національного відбору конкурсу «Євробачення-2016» гурт The Hardkiss виступить у прямому ефірі телеканалів СТБ і UA:Перший. Початок о 19 годині.

Відео «Helpless» > https://youtu.be/oFdcJJyrIHE

Фото Романа ПАШКОВСЬКОГО

За матеріалами прес-релізу