SKAI_Podaruy svitlo

Ансамбль ЗСУ та «Піккардійська Терція» на сцені, дует зі Златою Огнєвіч та Арсеном Мірзояном, збори на проєкти фонду «Повернись живим» та для програми «Врятуй кінцівку» на операції військовим

26 травня один із найпопулярніших рок-гуртів України СКАЙ, чиї пісні стали справжніми рок-хітами та якому в цьогоріч виповнюється 22 (!), уперше в своїй історії дасть великий концерт у київському Палаці спорту.

Програма не випадково отримала назву «Подаруй світло», бо від початку повномасштабної війни СКАЙ «дарує світло», активно допомагаючи українському війську.

Тригодинне шоу складатиметься з трьох частин. Програму відкриє відомий український DJ Smile з інтро – власним реміксом на трек «Подаруй Світло» з шоу барабанщиць, а перше відділення концерту гурт зіграє разом з Ансамблем оркестру Збройних Сил України. Одночасно на сцені будуть присутні 40 музикантів, 20 артистів хору та, звісно ж, сам гурт СКАЙ.

У спільному виконанні прозвучать як уже багаторічні хіти «Бест друг», «Тебе це може вбити», «Подаруй Світло», «Легковажна», «Струна», так і новіші – «Напролом» та «Не відступати і Не здаватись».

Акустичне відділення порадує фанів дуетним виконанням пісень «Не Йди» зі Златою Огнєвіч, «Іграшкова зброя» з Арсеном Мірзояном і піснею, яка стала хітом українського TikTok «Іду на Січ», що була заспівана в дуеті з SANNA, а також «Знак Оклику», котра пролунає разом із вокальною формацією «Піккардійська Терція».

Завершить перший великий концерт СКАЙ у Палаці спорту рок-блок з улюбленими хітами, серед яких «Go Go», «Ідеальна», «Вертаюсь з Перемогою» та рок-версія пісні «Подаруй Світло», яка й дала назву шоу.

За традицією концерт має велику благодійну мету. В рамках заходу буде презентована співпраця гурту СКАЙ із благодійним фондом «Повернись живим», а також із фондом «Здоровʼя українського народу», що впроваджує національну програму «Врятуй кінцівку», місія якої – зменшення інвалідизації українців, пов’язаною з травмами кінцівок, отриманих внаслідок війни.

Фронтмен гурту Олег Собчук став амбасадором програми «Врятуй кінцівку». Кошти, отримані в благодійному турі «Напролом», котрий наразі триває в містах України, будуть направлені на проведення операцій для поранених військових.

Організатором концерту виступає компанія Star Label.

У разі оголошення повітряної тривоги усі гості концерту перейдуть у найближче сховище – станцію метро Палац спорту. Після закінчення тривоги концерт продовжиться. Якщо концерт буде неможливо продовжити, його буде перенесено, а квитки залишаться дійсними на наступний концерт, дату якого буде оголошено додатково.

За інформацією пресрелізу