sedyuk-kopelyuk

Абонементні проєкти Чернігівського обласного філармонійного центру після значної перерви, пов’язаної з пандемією, відновилися

Дует піаністів, до складу якого входять лауреати міжнародних конкурсів Ігор Седюк та Олег Копелюк, у червні став учасником першого після перерви концерту в рамках проєкту «Фортепіанний абонемент».

Ігор Седюк і Олег Копелюк у світі сучасної української піаністичної школи вважаються постатями знаковими. Обидва музиканти, окрім численних лауреатських звань, мають наукові ступені кандидатів мистецтвознавства, є доцентами Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Разом вони виступають уже десять років. Любителі музики не тільки України, а й, наприклад, Польщі, Бельгії, Чехії, Франції, Італії, Іспанії, Хорватії, добре знайомі з творчістю цього колективу.

«Музиканти – випускники класу відомої української мисткині, народної артистки України, професорки Тетяни Вєркіної, – підкреслює автор і ведучий проєкту «Фортепіанний абонемент», доктор мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України Олег Васюта. – Це про її учнів говорили, що вони володіють фундаментальною професійною майстерністю».

У проєкті «Фортепіанний абонемент» Чернігівського обласного філармонійного центру дует Ігоря Седюка та Олега Копелюка представив програму, до якої увійшли твори Франца Шуберта, Ференца Ліста, Сергія Танєєва, Дмитра Шостаковича, Сергія Рахманінова, написані як для двох фортепіано, так і для фортепіано у чотири руки.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм