Marti-1

10 і 13 травня почергово у Львові, а потім Києві відбудеться новий міжнародний джазовий проект Hans Peter Salentin / Laura & Kristina Marti (Germany-Ukraine).

International Jazz Project – це спільна програма авторської музики джазових співачок Лаури та Крістіни Марті з зірковим музикантом Хансом Петером Салентіном.

Якщо вокальний стиль сестер Марті добре відомий українському слухачу наживо, то творчість німецького трубача Салентіна донедавна була доступна лише у запису. Проте міжнародні проекти на те й існують аби розсувати реальні звукові межі виконання.

Отже, в анонсованих концертах прозвучать авторські композиції сестер Марті, самого Салентіна та піаністки Наталії Лєбєдєвої спеціально створені для проекту. Як зазначається у прес-релізах робота інтернаціональної групи музикантів вийшла настільки натхненною, що ті планують запис спільного альбому.

Окрім Ханса Петера Салентіна і Лаури та Крістіни Марті International Jazz Project презентуватимуть вже культові постаті українського джазового простору: Наталія Лєбєдєва – клавішні, Ігор Закус – бас-гітара та Роман Яковчук – ударні.

Локації:
Львів – Львівська обласна філармонія, початок о 19:00;
Київ – Національний палац мистецтв «Україна», Малий зал, початок о 19:00.

Досьє: Ханс Петер Салентін – німецький трубач, композитор (пише музику до кіно, для струнного квартету та інших проектів), продюсер та педагог (більше 20 років викладає в університеті Вюрцбурга, веде клас джазової труби, комбо і біг-бенда). Має в активі більше 20 авторських альбомів. Грав із James Carter, Chick Corea, Bob Mintzer, Simon Phillips, Brandford Marsalis, Jeff Hamilton, John Scofield та іншими.