zastavka

XIV Міжнародний музичний фестиваль “Джаз Коктебель” проходитиме з 25 до 28 серпня й міститиме багато приємних сюрпризів для друзів. А вже сьогодні організатори раді оголосити імена перших трьох учасників майбутнього оупен-ейру!

blue-foundation

Blue Foundation (Данія)

Шанувальники якісної європейської електроніки слухають їх із 2000-х.

Тінейджери знають цю музику від моменту виходу фільму “Сутінки”, оскільки саме їхній саундтрек “Eyes on Fire” став головним у стрічці.

Ця команда представить на нашому фестивалі новий студійний альбом із метою показати як має звучати мікс електроніки, dream pop и shoegaeze.

tonbruket1

Tonbruket (Швеція)

Tonbruket назавжди змінить ваші смаки своєю унікальною, фантастичною музикою і розумінням джазу. Група, заснована музикантами легендарного E.S.T., після неймовірного виступу на фестивалі Voloshin Jazz Weekend-2014, повертається в Україну з новим альбомом.

 

 

badPlus

The Bad Plus (США)

Їхню музику називають джазом майбутнього, адже вона містить імпровізації та ритми нового тисячоліття. The New York Times відмічає, що нікому ще не вдавалося так управно міксувати пост-джаз 1960-х та інді-рок. Том Йорк довіряє The Bad Plus свої найкращі треки для того, щоби дати їм нове життя у джазовому звучанні.

За матеріалами прес-релізу