24007143

6 лютого у Малій залі Національного палацу мистецтв «Україна» гранд-концертом відзначить свій десятилітній ювілей проект «Jazz Kolo».

У насиченому джазовому просторі України проект Ігоря Закуса одразу зайняв свою нішу. Десять років тому, відриваючи в «Українському домі» його перший сезон відомий басист, композитор і шоумен Ігор Закус сказав: «“Jazz Kolo” – це концерти українських джазових виконавців, а сам проект створений для підтримки українського джазу, розвитку української імпровізаційної музики». І треба віддати належне музикантові – саме зорієнтованість «Jazz Kolo» винятково на вітчизняного виконавця і вирізняє його з-поміж численних українських джазових імпрез та форумів.

Десятирічна історія «Jazz Kolo» – це великі концертні зали і камерний клубний формат, знані виконавці-імпровізатори і початківці, різні джазові стилі та напрями – від блюзу, свінгу і фанку до регі й етно. Ця історія яскрава, неординарна і, на щастя, зафіксована на цифрових носіях інформації, розповсюджена у радіо- й телеефірі, інтернеті. І звісно, у ній зарано ставити крапку. Проект триває.

У ювілейному концерті поруч із засновником і незмінним творчим локомотивом проекту Ігорем Закусом виступатимуть чи не всі учасники «Jazz Kolo» останніх років: Іванка Червінська, Лаура Марті, Ольга Лукачова, Аніко Долідзе, Родіон Іванов та інші. Спеціальний гість імпрези – DZIDZIO.

Джазові композиції гармонійно вплітаються в будь-яку пору року, погоду за вікном, настрій, створюють особливі відчуття в душі, бо для всіх, хто бере участь в проекті «Jazz Kolo», джаз – це стиль життя, це єднання, творчість, дружба та любов…

Початок о 19:00. Не пропустіть!

Валентина Кулик

На центральному фото: перший концерт проекту у сезоні 2014–2015 рр. Мала зала палацу мистецтв «Україна». Вокал – Андрій Кохан.