Criachko

Камерний оркестр «РЕНЕСАНС» Маріупольської камерної філармонії (Київ) запрошує на імпрезу «Від бароко до сучасності». Захід відбудеться 25 жовтня у столичному Будинку актора під орудою Василя Крячка.

Цей концерт стане для слухачів справжньою мандрівкою у часі. Оркестр розпочне його Маленькою симфонією для струнного оркестру Антоніо Вівальді: віртуозною, багатозвучною і чуттєвою.

Далі звучатимуть твори композиторів, без яких майже ніколи не обходяться концерти колективу – Моцарта і Мендельсона. Цього разу прозвучать культова «Маленька нічна серенада» Вольфґанґа Амадея Моцарта та одночастинна Десята симфонія для струнного оркестру Фелікса Мендельсона-Бартольді. Останнього, до слова, сучасники порівнювали з Моцартом, адже цю симфонію він написав у 12 років.

Також у концерті прозвучать мега-популярні «Менует» Луїджі Боккеріні та «Полонез» («Прощання з Батьківщиною») польського класика Міхала Огінського, а також Концертна симфонія одного з перших українських музикантів європейського рівня, композитора, співака, диригента – Дмитра Бортнянського.

Друга частина концерту присвячена українській музиці ХХ століття та сучасності. Тут звучатимуть композиції Віктора Косенка, Володимира Стеценка, Мирослава Скорика. Фіналізує музичний екскурс в епохи і стилі Фантазія на теми пісень рок-гурту «Океан Ельзи» – «Не твоя війна» Богдани Фроляк.

За інформацією прес-анонсу