suprun-kateryna

Незалежний лейбл Golka Records випустив реліз Катерини Супрун «Constellation», у якому зібрані твори сучасних українських композиторів для альта соло

Ці твори, як різні зірки, котрі межують одна з одною та утворюють сузір’я. Їх об’єднує неподібність, різнобарвність, контрастність», – говорить Катерина Супрун.
До альбому увійшли 5 композицій, серед яких:

1. Золтан Алмаші. «Сарабанда»

2. Золтан Алмаші. «Танго»

3. Олександр Левкович. Поема «Аркуш з альбому» для альта соло

4. Богдан Кривопуст. «Подіум»

5. Валентин Сильвестров. «Lacrimosa»

6. Євген Станкович. «Монолог»

Катерина Супрун – українська альтистка, солістка Національного ансамблю солістів «Київська камерата». Постійна учасниця фестивалів «Київ Музик Фест», «Музичні прем’єри сезону» (Київ), «Два дні та дві ночі нової музики» (Одеса), «Контрасти» (Львів). Є першовиконавицею багатьох українських музичних творів. У 2018 році отримала Президентський грант на реалізацію проєкту «Український квартет» за участю струнного квартету «Danapris string quartet».

Музика для альта соло – унікальне явище. Музикантка ділиться думками: «Для української музики стане великим досягненням, коли наші альтові твори будуть на таких світових стрімінгових майданчиках, як Apple Music чи Spotify. Я ставила за мету створити цю можливість».

Над записом альбому «Constellation» працював відомий львівський звукорежисер-акустик Іван Огар, який використовує інноваційний підхід Time Based Stereo Recording, що дозволяє досягнути 3D-ефекту в звучанні без застосування цифрової обробки.
Кураторка проєкту – арт-директорка Golka Records Ольга Лозинська.

Golka Records – це незалежний музичний лейбл, який співпрацює з найцікавішими сучасними композиторами й виконавцями у жанрі класичної музики, джазу, електроніки та етно.

Лінки на прослуховування: Spotify; YouTube Music; AppleMusic; Golka Records

За інформацією пресрелізу